Wie zijn wij?

Masha Cheriakova The Founder of Secret protectors club

Er was eens een moeder die Masha Cheriakova heette. En Masha wilde haar twee kinderen, Noam en Misha inspireren om meer tijd buiten in de natuur door te brengen. Maar dat was een uitdaging! Omdat ze een bestselling kinderboekenschrijfster is, besloot Masha haar kinderen te inspireren door ze brieven te schrijven. Een meisje genaamd River vertelde daarin magische verhalen over haar avonturen in de natuur, de missies die ze uitvoerde en de geweldige personages die ze onderweg ontmoette.    

 

Toen begon River de kinderen missies te sturen, zodat ze haar konden helpen alle bomen, dieren en insecten in de natuur te beschermen. En de kinderen vonden het geweldig! Binnen de kortste keren vroegen andere kinderen en hun ouders om brieven van River. De Geheime Redders Club was geboren! ​ Inmiddels hebben tovenaars, feeën en heksen zich bij ons aangesloten die ook geloven in de kracht van de natuur. Samen hebben we als missie om alle kinderen op een magische wijze met de natuur te verbinden.

River & Tom

1_edited.png

Maak kennis met de nieuwe penvrienden van je kind (of kleinkind, neefje, nichtje)! River en Tom, twee stadskinderen die op hun vliegende fiets Rusty reizen en op avontuurlijke wijze de natuur ontdekken.

girl for web.png

River

Secret Protector

bouy for web.png

Tom

Secret Protector

Team

Andrew@2x.png

Andrew Bangor-Jones

Word Wizard

Babet@2x.png

Babet Reinders

Good Fairy

alina.png

Alina Kastsiukevich

Social Media Magic

zivile m.png

Živilė Meškauskaitė

Operational Mermaid

Masha.png

Masha Cheriakova

Founder & the Wild Witch

Darya@2x.png

Darya Savishchava

Marketing Wizardess

jana@2x.png

Jana van ’t Land

UX Magician

Inge@2x.png

Inge Marleen

Master of Dutch language

Rita@2x.png

Rita Tsikhanovich

Visual Magic

Christine@2x.png

Christine Fox

Master of English Language

Experts

Georg@2x.png

Georg Tanner

Swiss Re

Robert@2x.png

Robert Wolfe

Net Zero Generation

marieke.png

Marieke Hart

Thuisafgehaald

mark.png

Mark Aink

Nature Circles

Pascal@2x.png

Pascal van Ham

Infarm

Annemaria@2x.png

Annemarie Joosen

Nederlandse Spoorwegen

yamit@2x.png

Yamit Gutman

Nature Expert

breg.png

Bregje de Saint Aulaire

Children Psychology

Wil je op de hoogte blijven van alle Redders Geheimen?

Schrijf je dan in voor de magische nieuwsbrief:

Thank you for joining us!